چاپ کتاب عضو هیئت دانشگاه اراک توسط توسط نشر بین‌المللی اشپرینگر

بدون دیدگاه

جدیدترین کتاب دکتر منصورقربان پور عضو هیئت علمی گروه گیاهان دارویی دانشگاه اراک با موضوع آخرین دستاوردهای محققان جهانی در کشاورزی و محیط زیست، توسط نشر بین‌المللی اشپرینگر به چاپ رسید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل ازدانشگاه اراک، Biogenic Nano-Particles and their Use in Agro-ecosystemنام چهارمین کتاب بین‌المللی دکتر منصور قربان پور است که در فروردین ماه سال ۱۳۹۹ توسط اشپرینگر دومین ناشر بین‌المللی جهان به چاپ رسیده است.
این کتاب که به آخرین دستاوردهای محققان داخلی و خارجی در زمینه نقش نانوذرات بیوسنتزی از گیاهان و میکروارگانیسم ها در کشاورزی و محیط زیست می پردازد، توسط سه ادیتور بین‌المللی از کشور هند به مرحله چاپ رسیده است.
اشپرینگر دومین ناشر بین‌المللی بزرگ جهان است که کتب آکادمیک و ژورنال‌های تخصصی علمی، کتاب‌های الکترونیکی و مقالات مروری علمی، در حوزه های فنی و پزشکی را منتشر می‌کند و مقر اصلی آن دربرلین قرار دارد.
دکتر قربان پور پیش از این، موفق به تالیف بیش از چهل فصل از کتاب‌های مختلف با ناشرهای معروف بین المللی Elsevier، Springer، John Wiley، CRC که از بزرگترین ناشرهای حال حاضر در جهان است شده است.

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.